KMC EN
Levhalar

Levhalar

KMCSSC olarak;Yüksek yassı karbon çelik stoklama ve mevcut stoklarımızı soğuk, sıcak, levha, galvaniz, boyalı galvaniz, alusi, aluzinc gibi ürünlere dönüştürme, boy kesme ve dilme konularında alanında uzman çalışan kadromuz ile yıllık 350.000 ton çeliği ebatlandırıyoruz.

Tüm çelik hatlarımız ve hizmet kalitemiz sayesinde beyaz eşya, otomotiv, savunma sanayi, inşaat ve yapı sektörü, gemi, metal eşya, boru, iş makineleri, yiyecek içecek gibi pek çok sektörde 2.500’den fazla müşterinin çelik ihtiyacını karşılıyoruz. 

 3 adet boy kesme ve 1 adet multicut makinamız ile 0,18 – 16,00 mm kalınlık arası istenilen ölçülerde boy kesme hizmeti vermekteyiz. Makinalarımızdaki hidrolik ve mekanik hassas doğrultma sistemleri (ütüleme) sayesinde minimum dalga toleransı ile hassas boy kesim yapabiliyoruz. Alcos Soğuk Boy Kesme ve Dilme hattımızdaki hava destekli otomatik paketleme sistemi sayesinde malzemeler paketlenirken yüzeylerinin çizilmesi engellenmektedir.

Makine sanayi, inşaat, gemi yapımı vb. sektörlerde kullanılan tüm kalite ve kalınlıklarda 6,00 mm'den 250 mm'ye kadar çok büyük levha stokları bulundurmaktayız.

Ayrıca levhaları müşterimizin istekleri doğrultusunda istenilen ölçülerde okside ediyoruz.